Nahlédněte do své duše… Odhalte skryté souvislosti… A změňte svůj život k lepšímu!

Nabízím Vám osobní konzultaci s výkladem z karet ve smyslu sebepoznání. Nejedná se o věštbu budoucnosti, ale o rozbor aktuální situace se zaměřením na Vaše „žhavá“ témata. Obvykle začínáme všeobecným náhledem – karty zrcadlí Vaše současné nastavení, pravděpodobně se dozvíte i překvapivé informace a souvislosti. Pomohou Vám zorientovat se v tom, co se děje ve Vás i kolem Vás. Z toho se pak odvíjí rozuzlení. Získáte doporučení a otázky k zamyšlení, které Vás pak navedou na správnou cestu. Uvědomíte si, z čeho vycházíte, kde jste a kam se můžete dostat – pokud budete chtít.

Na přání a v případě potřeby jsou součástí konzultace i konstelační prvky či jiná harmonizační cvičení jako impulsy pro nastartování změny. Proces je možné podpořit i Elixírem z Bachových květových esencí přímo pro Vás.

Atelier

K výkladu používám tyto sady karet:

• SYMBOLON
• CROWLEYHO TAROT
• OSHO ZEN TAROT

Cena konzultace: 1.000 Kč (1,5 h), každá další půlhodina: 350 Kč

Často mi v mém životě pomohly právě tarotové karty – vnímám je jako zrcadlo duše. Poskytují mi cenné informace a jsou mi oporou, když je mi těžko. Budu ráda, když pomůžou i Vám.

Vítejte na své cestě ke štěstí!

……………………………………………….

„Dobrý den,

byla jsem u Vás včera, jen chci říct, že mám hrozně hezký pocit, takový ulevující a osvobozující.

Konečně se můžu zhluboka nadechnout, tak se musím zhluboka nadechnout ještě jednou, abych si to ověřila, a zjišťuji, že mi to skutečně jde.

Taky jsem manželovi po letech konečně dokázala říct (i když jsem se musela chvíli přemlouvat, abych to vyslovila nahlas, i když v sobě to cítím), že ho miluju.

Moc mi pomohlo to přijetí mého nenarozeného dítěte a taky podpora „žen“. Vlastně mi pomohlo úplně všechno.
Tak jsem zvědavá, co pozitivního mi to ještě přinese :o) Snad je tohle teprve začátek.

Až budete pořádat nějaký ten „ženský dýchánek“, ráda bych se ho zúčastnila.

Moc děkuji a hezký den.

Katka“

*******

„Ahoj Lucko,

mám takovou potřebu s tebou sdílet to, co se odehrálo na setkání se sestrou (nevlastní sestra skrze otce). Jestli si pamatuješ na tu mou konstelaci u tebe, kdy jsem měla pak otci říci, že „on je můj otec“ a ucítit v sobě spojení s ním a nechat k sobě přijít tu energii spojení „otec-dcera“, jeho mužskou otcovskou energii. To, po čem v sobě v podstatě cítím celý život prázdný prostor, něco co jsem vlastně skutečně nikdy nezažila. Při té konstelaci jsem skutečně cítila takové zvláštní teplo a příliv nové energie a bylo to moc pěkný a silný.

Sestra mi včera na tom setkání dala zlatý prstýnek. Prý vůbec neví, jak se u ní ocitl, našla ho u sebe doma (u rodičů dávno nežije…) a měla pocit, že bych ho měla dostat já. Je to otcův snubní prsten, když si bral mou mámu….

Tak mi došlo, že je to vlastně takový symbolický pozdrav od toho otce a ten prsten vyjadřuje právě tu nově nabytou sílu a energii, kterou mi tímto na dálku „potvrdil“…

Tak ti to píšu hlavně proto, abych se podělila o ten svůj úžas nad tím, jak práce s energií, konstelace a další „čarování“, když je v tom upřímné srdce a smíření, tak prostě funguje a jaké je to nádherné umění.

Jo a když jsem šla včera od tebe, tak mi volal můj bývalý kolega, jestli bych se nechtěla zase vrátit na to místo, kde jsem kdysi pracovala….V podstatě by mi to vyřešilo můj „problém se šéfovou“….a dalo přesně to, co potřebuju abych mohla naplno rozvíjet tu svou soukromou praxi.

Měj se pěkně,

a budu se zase těšit na další setkání,

Daniela“

*******

„Dobrý den paní Lucie,

nevím, zda si na mě budete ještě pamatovat. Byla jsem u Vás začátkem ledna. Ráda bych Vám poděkovala za „popostrčení“ tou správnou cestou a za rady, především za doporučení knížky Zbavte se svých kil bolesti, která mi hodně pomohla. Teď mám již o 15kilo míň, větší sebevědomí, jsem i klidnější a mám také již novou práci. Naučila jsem se věci přijímat tak jak přicházejí, ze všeho si vzít to dobré a nezabývat se zbytečně tím, co nemohu ovlivnit.

Ještě jednou děkuji a přeji pěkný víkend!

Martina“