Harmonie těla & duše…

Bachovy květové esence jemně a účinně léčí psychickou a fyzickou nerovnováhu. Přírodní koncentráty v bio-kvalitě z divoce rostoucích  rostlin, stromů a keřů  se dnes hojně používají po celém světě – jako prevence vzniku onemocnění nebo podpora při léčbě dospělých, dětí, zvířat i rostlin. Mohou se užívat samostatně nebo v kombinaci s jinými léky. V případě závažného onemocnění nebo dlouhodobě přetrvávajících symptomů se doporučuje vyhledat odbornou lékařskou péči.

Bachovy květy působí na emocionální rovině – přispívají k proměně negativních pocitů v pozitivní postoje. Pomáhají překonat náročná životní období, vyléčit stará zranění či traumata nebo se nepodávat stresu a jiným škodlivým vlivům. Tím, že pečují o vnitřní rovnováhu, uzdravují zároveň na rovině vnější – posilují odolnost těla i duše.

Les Fleurs de Bach poster

Ať už potřebujete ulevit od emoční zátěže, vyrovnat se s obtížnou situací či onemocněním, rozjasnit pohled na svět (a na sebe) a podpořit svou intuici nebo rozvinout radost ze života, můžete vyzkoušet Bachovy květové esence. Elixír přímo pro Vás Vám namíchám z 5 – 7 Bachových esencí – podle Vašeho aktuálního stavu – do 20 ml lahvičky s pipetou. Budete užívat 4x denně 4 kapky přímo do úst, pod jazyk nebo rozpuštěné ve Vašem oblíbeném nápoji. Bachovy květy nemají žádné vedlejší účinky.

Zavolejte mi nebo napište – domluvíme se na krátké osobní, mailové nebo skype-konzultaci, Váš elixír si pak můžete vyzvednout do 3 dnů nebo Vám jej zašlu poštou v bublinkaté obálce.

Cena Elixíru z Bachových květových esencí na míru (včetně 20 min osobní nebo skype konzultace, příp. mailové nebo telefonické konzultace) – 398 Kč (+ poštovné)

Cena Elixíru z Bachových květových esencí na míru po postavení vlastní Konstelace během semináře Systemických konstelací – 300 Kč

Cena Elixíru z Bachových květových esencí na míru během Osobní konzultace (90 min) – 200 Kč