Srdečně Vás zvu na jarní kolo intenzivního výcviku ve vedení, organizaci a náplni ženských seminářů – v uzavřené skupince žen. Absolventky mohou začíst vést vlastní ženské semináře, obohatit své současné workshopy nebo konzultace o nová témata, prvky a metody, začlenit nové dovednosti při jakékoliv práci se ženami a hlavně – inspirovat se novými zkušenostmi ve svém vlastním životě.

Moje ženská cesta před 14 lety začala s Maitreyi Piontek – byla jsem nadšená z jejich knížek, seminářů, probudila ve mně silné a krásné zážitky, odpověděla mi na spoustu otázek, otevřela mi cestu do neznáma. Nějakou dobu jsme pak spolupracovaly – překládala jsem její meditace při seminářích, prodávala energetická vajíčka atd. Postupně jsem začala vést své semináře pro ženy a vytvořila vlastní koncept ESENCE ŽENSTVÍ – neustále se vyvíjí a proměňuje, ale zachovávám určitou strukturu a postupy, které vnímám v souladu s ženskou cestou.

Rose beaute web

Nyní chci předat to, co jsem se naučila, dalším ženám, které si přejí vést ženské semináře nebo tyto znalosti využít v různých životních oblastech. Vytvořila jsem koncept intenzivního výcviku ESENCE ŽENSTVÍ – 4 hodiny v neděli odpoledne 1x měsíčně, po dobu 4 měsíců. Naučíte se:

* strukturu vedení seminářů

* očistné, tématické a kotvící meditace

* archetypy ženství

* ženská energie a témata v různých oblastech života

* ženská cvičení

* výběr témat pro semináře

* interaktivní prvky

* skupinová dynamika

* individuální přístup

* energetická cvičení

Pomůžu Vám najít a vytvořit si vlastní styl vedení seminářů – v souladu s Vaší jedinečností. Součástí výcviku jsou skripta a absolvováním získáte Certifikát ESENCE ŽENSTVÍ.

První, podzimní výcvik se konal v období září – prosinec 2014 – kliknutím na fotku Růže odhalíte i zážitky žen, které se výcviku účastnily. Jarní výcvik 2015 proběhne v termínech:

     22. března 2015 ve 14 – 18h

     19. dubna 2015 ve 14 – 18h

     17. května 2015 ve 14 – 18h

     14. června 2015 ve 14 – 18h

v Meditárně MAITREA (Týnská ulička 6, Praha 1 – Staré Město)

Cena: 8.000 Kč za celý výcvik (záloha při registraci 2.000 Kč bankovním převodem, doplatek 1.500 Kč na místě v každém daném termínu)

Zajímá Vás ještě něco, co zde není uvedeno? Neváhejte a napište mi: lucie@yris.cz nebo zavolejte: 776 277 299

Chcete-li se k mému výcviku připojit, prosím Vás o registraci mailem: lucie@yris.cz – díky. 

Těším se na Vás!

Lucie