SÁZÍME 2. SEMÍNKO

„Pečuji o své blaho“

Udělala jste 1. krok na cestě ke svému rozkvětu. Rozhodla jste se a vzala život do svých rukou, protože jste pochopila, že vy jste ta Hvězda! Takže si to prostě a jednoduše zasloužíte.

I když Váš původní “starý svět” nebyl tak špatný, teď Vás to táhne dál a začínáte tušit, že by jste se opravdu mohla stát tvůrkyní svého života a vytvořit si úplně “nový skvělý svět” podle sebe! Ale jak na to? Vyplatí se častěji vnímat své pocity a důvěřovat jim. Přestože se to někdy může zdát nelogické. Držte se pravidla “otevírám se tomu, z čeho mám dobrý pocit & chráním se před tím, z čeho mám špatný pocit” a začněte u malých věcí (barvy, vůně, jídlo, pití, zábava, odpočinek, práce,…). Postupně bude narůstat nejen Vaše sebedůvěra, ale i radost z Vašeho “nového života”, toho pravého pro Vás!

Občas v sobě můžete cítit nepříjemné emoce, které Vám můžou komplikovat rozhodování – strach, smutek, zlost… V tom případě bývá prospěšné takový pocit ihned nebo alespoň později projevit, často pomáhá jej pojmenovat a je pryč! Neprojevené / potlačené pocity mají tendenci se množit a sílit a když jim nedáte šanci včas, vyvalí se ven, obvykle v ten nejméně příhodný okamžik. Někdy se také ukazují zrcadlením skrze jiné lidi.

Tuto vlastnost můžete využít i pozitivně. Neprojevte hned to příjemné, co v sobě cítíte (lásku, radost, vděčnost) – dovolte. ať to ve Vás roste a sílí, až se tím naplníte natolik, že to samo skrze Vás začne vyzařovat do světa! Zkuste a rozpustíte se – blahem…

Postupně, jak budete víc a víc důvěřovat vedení skrze své pocity, přejdete i k větším rozhodnutím v různých oblastech Vašeho života. Svět kolem Vás začne být v souladu s Vámi, s Vaší duší. Čím více budou Vaše volby rezonovat s Vaším pravým já, tím lépe se budete cítit, zářit a rozkvétat!

A nakonec to nebudete chtít jinak!

S přáním úspěšné setby druhého semínka k rozkvětu ženství & pečlivých dalších kroků,

Lucie

OZT Rozkvět

P.S.: Třetí semínko Vám pošlu příští neděli – opět na mém webu www.yris.cz (kde najdete i další články na ženská témata v rubrice „KOUZLO ŽENSTVÍ“) & na Facebooku