Každá jsme jiná, a přesto jsme stejné… Každá máme svůj osud, svou cestu, ale všechny hledáme lásku, štěstí, zdraví… Prožíváme své radosti a bolesti… Chceme být krásné, zdravé, šťastné, milující a milované… Zkusme to společně!

Udělejte si čas pro sebe a přijďte si užít odpoledne či večer „mezi ženami“. Budeme prozkoumávat náš svět, uvědomovat si samy sebe, prociťovat ženskou sílu, sdílet zkušenosti, radosti i strasti, objevovat skryté poklady…

Nabízím Vám komorní setkávání v duchu ženských témat. Začínáme krátkým relaxačně-meditačním cvičením. Pokračujeme vnímáním svých pocitů a postojů nad symboly tarotových karet. V následné diskusi si vyměňujeme své zkušenosti, názory, klademe si otázky, hledáme odpovědi. Zakončujeme meditačně-ladícím cvičením na nové vnímání aktuálního tématu tak, abychom se cítily lépe.

Tématický cyklus

„TISÍC TVÁŘÍ ŽENY“

SILNÁ ŽENA – pevnost (země) v nás – Víte, co chcete? Dokážete se za sebe postavit? Hlídáte si své hranice?

NEZÁVISLÁ ŽENA – svoboda (vzduch) v nás – Děláte to, co chcete? Žijete svůj život? Spoléháte na své vlastní zdroje?

VÁŠNIVÁ ŽENA – energie (oheň) v nás – Nasloucháte hlasu svého srdce? Žijete naplno? Prožíváte vztahy intenzivně?

MILUJÍCÍ ŽENA – láska (voda) v nás – Znáte kouzlo lásky? Uvědomujete si svou ženskou sílu? Svůj největší dar pro sebe i své muže?

Program ženských setkání naleznete v záložce “KALENDÁŘ” na pravé liště.

Vítejte v ženském světě tady & teď!

**************

“Ahoj Luci,

Chtěla jsem Ti moc poděkovat za semináře, které vedeš… příjde mi, že jsem díky nim více ve spojení sama se sebou, vnímám mnohem víc věcí, kterým dokážu snáze porozumět a dívat se na ně/vnímat je bez zaujetí s otevřenýma očima i srdcem.

Jednoduše řečeno, Tvé semináře jsou obrovskou inspirací!

Děkuji Ti za ně a přeji krásný den!

 Zuzka”