Během života procházíme cyklickým vývojem. Každý cyklus má svůj začátek, naplnění a konec. Každý cyklus nás obohacuje – přináší nám určité zkušenosti, setkání, situace, prožitky,… Přesně tak, jak potřebujeme. Proměňujeme se každým cyklem, ale také v každé jeho fázi. Pokud se naladíme na své cykly, porozumíme jim, budeme „plynout“ s nimi v souladu, náš vývoj bude probíhat snadněji, méně bolestně.

Udělejte si čas pro sebe a přijďte si užít odpoledne či večer „mezi ženami“. Budeme prozkoumávat náš svět, uvědomovat si samy sebe, prociťovat ženskou sílu, sdílet zkušenosti, radosti i strasti, objevovat skryté poklady…

Nabízím Vám komorní setkávání v duchu ženských témat. Začínáme krátkým relaxačně-meditačním cvičením. Pokračujeme vnímáním svých pocitů a postojů nad symboly tarotových karet. V následné diskusi si vyměňujeme své zkušenosti, názory, klademe si otázky, hledáme odpovědi. Zakončujeme meditačně-ladícím cvičením na nové vnímání aktuálního tématu tak, abychom se cítily lépe.

Tématický cyklus

„ŽENSKÉ PROMĚNY“

INSPIRUJÍCÍ ŽENA – nový začátek – Jak vnímáte a reagujete na „neznámé“, co k Vám přichází? Dokážete se odpoutat od „starého“ a otevřít se „novému“? Umíte přijímat s radostí a vděčností dary, které Vám život přináší?

ÚSPĚŠNÁ ŽENA – naplnění – Jak láskyplně a vytrvale pečujete o semínka Vašich záměrů? Dokážete se i přes překážky držet svých vizí a přání? Dovolíte si pak vychutnávat sladké odměny?

MOUDRÁ ŽENA – završení – Cítíte, kdy nazrál čas, abyste „něco“ opustily? Dokážete rozpoznat a ocenit dary, které Vám přinesly Vaše zkušenosti? Umíte se rozloučit s láskou a vděčností a vykročit dál vstříc „novému“?

Vítejte v ženském světě proměn tady & teď!

Lucie

**************

“Milá Lucie,

Večer Úspěšné ženy byl krásný. Moc se mi práce s tebou líbila. Svoji růži z imaginace už mám nakreslenou:). Dokonce ve dvou podobách. Ráda přijdu zase na nějaké setkání žen. Moc tě zdravím  a budu se těšit na setkání.

Lucie”