Žena je jako květinaNo dobře, ale jaká? Něžný lesní kvítek, divoký luční květ, exotická květina z dalekých krajů nebo vzácná horská? Kterou se Vy sama cítíte být?

Přijďte na večerní setkání v ženském kruhu a objevujte sama sebe. Začneme krátkým meditačním a očistným cvičením. Pokračujeme vnímáním svých pocitů a postojů nad symboly tarotových karet, sdílíme své dojmy, příběhy a zkušenosti. Zakončíme ladícím cvičením na nové vnímání daného tématu tak, abychom se cítily lépe.

KOŘENY – “Čím hlubší kořeny, tím bohatší rozkvět…” Co je podstatou ženství? Máte chuť prozkoumat své tajemné hlubiny? Ponořit se až tam, kde je ukryté Vaše jádro?

RŮST – “Trpělivost růže přináší…” Jak podpořit své ženství v každodenním životě? Baví Vás „zahradničení“? Oddanost každodenní péči o semínka a klíčky Vašich záměrů?

KVĚTY – “Rozvíjej se, poupátko…” Jak se ženství projevuje? Znáte ten pocit, kdy se přes noc poupě rozvine v nádherný květ? Přivoňte si a pojďte to společně oslavit!

PLODY – “Ovoce ze Stromu života…” Jak ženství sdílet s druhými? Co cítíte, když něco nazraje a spadne Vám to do klína? Pojďme to společně ochutnat!

Vítejte v barevném světě chutí a vůní!