Nahlédněte do své duše… Odhalte skryté souvislosti… A změňte svůj život k lepšímu!

Nabízím Vám osobní konzultaci s výkladem z karet ve smyslu sebepoznání. Nejedná se o věštbu budoucnosti, ale o rozbor aktuální situace se zaměřením na Vaše „žhavá“ témata. Obvykle začínáme všeobecným náhledem – karty zrcadlí Vaše současné nastavení, pravděpodobně se dozvíte i překvapivé informace a souvislosti. Pomohou Vám zorientovat se v tom, co se děje ve Vás i kolem Vás. Z toho se pak odvíjí rozuzlení. Získáte doporučení a otázky k zamyšlení, které Vás pak navedou na správnou cestu. Uvědomíte si, z čeho vycházíte, kde jste a kam se můžete dostat – pokud budete chtít.

Na přání a v případě potřeby jsou součástí konzultace i konstelační prvky či jiná harmonizační cvičení jako impulsy pro nastartování změny. Proces je možné podpořit i Elixírem z Bachových květových esencí přímo pro Vás.

Atelier

K výkladu používám tyto sady karet:

• SYMBOLON
• CROWLEYHO TAROT
• OSHO ZEN TAROT

Cena konzultace: 1.000 Kč / 1h, každá další půlhodina: 500 Kč

Často mi v mém životě pomohly právě tarotové karty – vnímám je jako zrcadlo duše. Poskytují mi cenné informace a jsou mi oporou, když je mi těžko. Budu ráda, když pomůžou i Vám.

Vítejte na své cestě ke štěstí!

*******

“Dobrý den,

moc děkuji za nabídnuté termíny, dorazím v pátek v 10,00.

těším se na Vás, naposled jak konstelace, tak kapky moc pomohly, nakoplo mě to ze sebelítosti.

Srdečně

Lenka”

*******

“Dobry den! Pisem… Dari sa dobre, dakujem za vsetko… Nejako sa mi uvolnilo. Myslim na seba a je to ok. A hlavne sa necitim tak opustene. Dakujem a tesim sa na dalsie stretnutie! Andrea”

*******

“Ahoj Lucie,

s odstupem času jsem ti chtěla napsat změny v mém životě – po naší osobní konstelaci. Ta byla zaměřená na finanční stránku – hojnost, kde jsme v průběhu konstelace zjistily, že tuhle situaci ovlivnila i babička. Dělaly jsme i minikonstelaci na očištění.
Nejen, že už po celém sezení jsem se cítila skvěle, ale z dlouhodobého hlediska i díky bachovkám cítím, že moje vnímání peněz je jiné. Žiji pro tady a teď. Změna není jen u mě, ale i u syna. U něj jsem cítila, že začíná mít stejné vnímání financí a mrzelo mě to. I tady je to jinde.
V podnikání jsou nejvýraznější poslední dva týdny, kde je doslova velké boom. Kromě hlídání v rodinách jsme oslovováni i firmou. Nově i zahraniční cestovní kanceláří.

Chtěla jsem ti proto ještě jednou za vše poděkovat a budu se těšit na setkání 18.9.

Lenka”

*******

“Ahoj Luci, jak se máš? Nevím, jestli je to konstelací? Nebo Bachovkama? Nebo obojí? Ještě nikdy jsem se tak neodkázala soustředit na práci!!! Díky. Hezký den! Anna”

*******

“Od té návštěvy se dějí úžasné věci. 

A v srdci mám klid a na účtu +.

Krásný den Ti přeje

Honza”

*******

“Ahoj Lucko,

chtěla bych Tě poprosit a poradit se, zda bys mi nenamíchala ještě nějaké Bachovky.

Bachovkovou kúru od Tebe jsem dokončila zhruba před týdnem a musím říct, že mi moc pomohla ta konzultace u Tebe – hlavně to, jak jsme rozeznaly tu zdravou část mojí duše, dost často se teď k ní vracím a vnímám jí, jsem s ní v kontaktu a je to pro mě moc důležité, že ji znám .. pro všechny oblasti života, ne jen pro vztahy.

Jinak se cítím mnohem líp než před konzultací a konstelacemi. Vnější okolnosti jsou více méně stejné, ale rozhodující je, že už to neprožívám problematicky, ale spíš se těším, že se otevře nějaká nová zajímavý cesta .. . Na konci konstelace mi vytanulo jedno zásadní téma, které bych k Tobě (až zase bude Štěpík u babičky) ráda přišla probrat při konzultaci ještě před létem, ale možná že to odejde s časem samo … to teď ještě nedokážu odhadnout.

Ale zpátky k Bachovkám – tak nějak intuitivně mi přišlo, že bych si ještě dala jednou Cerato 5 (to téma sebevědomí je pro mě teď aktuální nejen ve vztahu, ale i v životě obecně) a pak k tomu ještě Holly 15 a willov 38. Myslíš, že bys mi mohla připravit tuhle směs jen tak na základě mého tušení?

Díky, zdravím,

Jana”

*******

“Dobrý den,

byla jsem u Vás včera, jen chci říct, že mám hrozně hezký pocit, takový ulevující a osvobozující.

Konečně se můžu zhluboka nadechnout, tak se musím zhluboka nadechnout ještě jednou, abych si to ověřila, a zjišťuji, že mi to skutečně jde.

Taky jsem manželovi po letech konečně dokázala říct (i když jsem se musela chvíli přemlouvat, abych to vyslovila nahlas, i když v sobě to cítím), že ho miluju.

Moc mi pomohlo to přijetí mého nenarozeného dítěte a taky podpora “žen”. Vlastně mi pomohlo úplně všechno.
Tak jsem zvědavá, co pozitivního mi to ještě přinese :o) Snad je tohle teprve začátek.

Až budete pořádat nějaký ten “ženský dýchánek”, ráda bych se ho zúčastnila.

Moc děkuji a hezký den.

Katka”

*******

“Ahoj Lucko,

mám takovou potřebu s tebou sdílet to, co se odehrálo na setkání se sestrou (nevlastní sestra skrze otce). Jestli si pamatuješ na tu mou konstelaci u tebe, kdy jsem měla pak otci říci, že “on je můj otec” a ucítit v sobě spojení s ním a nechat k sobě přijít tu energii spojení “otec-dcera”, jeho mužskou otcovskou energii. To, po čem v sobě v podstatě cítím celý život prázdný prostor, něco co jsem vlastně skutečně nikdy nezažila. Při té konstelaci jsem skutečně cítila takové zvláštní teplo a příliv nové energie a bylo to moc pěkný a silný.

Sestra mi včera na tom setkání dala zlatý prstýnek. Prý vůbec neví, jak se u ní ocitl, našla ho u sebe doma (u rodičů dávno nežije…) a měla pocit, že bych ho měla dostat já. Je to otcův snubní prsten, když si bral mou mámu….

Tak mi došlo, že je to vlastně takový symbolický pozdrav od toho otce a ten prsten vyjadřuje právě tu nově nabytou sílu a energii, kterou mi tímto na dálku “potvrdil”…

Tak ti to píšu hlavně proto, abych se podělila o ten svůj úžas nad tím, jak práce s energií, konstelace a další “čarování”, když je v tom upřímné srdce a smíření, tak prostě funguje a jaké je to nádherné umění.

Jo a když jsem šla včera od tebe, tak mi volal můj bývalý kolega, jestli bych se nechtěla zase vrátit na to místo, kde jsem kdysi pracovala….V podstatě by mi to vyřešilo můj “problém se šéfovou”….a dalo přesně to, co potřebuju abych mohla naplno rozvíjet tu svou soukromou praxi.

Měj se pěkně,

a budu se zase těšit na další setkání,

Daniela”

*******

“Dobrý den paní Lucie,

nevím, zda si na mě budete ještě pamatovat. Byla jsem u Vás začátkem ledna. Ráda bych Vám poděkovala za “popostrčení” tou správnou cestou a za rady, především za doporučení knížky Zbavte se svých kil bolesti, která mi hodně pomohla. Teď mám již o 15kilo míň, větší sebevědomí, jsem i klidnější a mám také již novou práci. Naučila jsem se věci přijímat tak jak přicházejí, ze všeho si vzít to dobré a nezabývat se zbytečně tím, co nemohu ovlivnit.

Ještě jednou děkuji a přeji pěkný víkend!

Martina”