Sílou ženy je síla lásky… Láska rozkvétá do štěstí…

Náš večer začneme očistnou meditací, s naladěním na ženskou esenci. Procítíte kvalitu Vašeho spojení, poznáte, co jej podporuje a co oslabuje. S pomocí symbolů tarotových karet budete vnímat své pocity a uvědomovat si postoje k ženským tématům. Jemným energetickým cvičením je harmonicky vyrovnáme, abyste získaly to, co potřebujete ke splynutí se svou esencí ženství. Zakončíme ladící meditací s ukotvením záměru.

Jako dárek & talisman si odnesete svůj vlastní harmonizační symbol.

 

*******

A jak je to dál…? Mám radost, když to rozkvete třeba takhle:

” Luci, jen ještě jedna zpráva, abys věděla, jaký mají Tvé ženské kruhy dopad…:o)

5. 1. 2013 jsem byla na jednom ze Tvých seminářů (resp. toto datum mám na obrázku), tehdy už v Nuslích a odnášely jsme si obrázek, na kterém byl strom – kmen s větvemi a kořeny a na nás bylo ho dokreslit dle vlastních představ… našla jsem ho nedávno a nestačila jsem se divit, jak se vše krásně plní… na obrázku je strom s hlubokými kořeny, dům, rodina a pak spousta symbolů pro lásku, zdraví, hojnost, ochranu, harmonii apod… nejzajímavější ale jsou souvislosti: naši dubnovou svatbu jsme s Martinem pojali tematicky: “zasadit strom”, byla tedy v botanické zahradě, hned po obřadu jsme zasadili třešeň, vytvořili jsme si i logo ve tvaru koruny stromů – naše profily), svatební dort byl vypodobněný jako strom s dvěma ratolístkami (našimi dvojčaty) a každý ze svatebčanů si odnášel malou sazeničku stromu, kterou měl za úkol zasadit a tím upevnit a rozšířit naše kořeny…

Rodinu na obrázku mám nakreslenou jako pětičlennou – mě, mého partnera a tři děti s tím, že starší dvě děti jsou dva kluci – dvojčata! (a je pravda, že už teď se bavíme, že bychom chtěli ještě holčičku, což je na obrázku 3. nejmladší dítě:o)

Stojíme u domu, vedle kterého je i pes – aktuálně řešíme rekonstrukci podkroví v domě u mamky od Martina, která chová dva psy a třešeň, kterou jsme zasadili po svatebím obřadu zatím má své místo právě tady na zahradě…

Je až neuvěřitelné, jak se nám ta přání plní… a občas opravdu jen stačí si plně uvědomit, co člověk vlastně chce a uvěřit v to, že je vše možné:o)

Tak to “jen tak…” abys věděla, kam až se můžou Tvé semináře rozvinout… a že opravdu mají smysl!!!

Luci, měj se moc krásně a přeji i Tobě spoustu “splněných obrázků”:o)

Opatruj se! Z. “