“… je čas znovu objevit své přirozené dary – intuici, nespoutanost, citlivost, vášeň a tvořivost i hluboké spojení s přírodou a proměnami, čas vrátit se ke svým kořenům a stát se ženou prostoupenou láskou, vědomou si svých darů a talentů, síly a jedinečné krásy, naslouchat svému srdci, pocitům i signálům těla a vydat se svou jedinečnou cestou…”   (ŽENA – Martina Slabá)

Mám radost, že Vám můžu nabídnout Knížku a 42 karet ŽENA mé kamarádky, výtvarnice Martiny Slabé. S kartami / mandalami si můžete hrát, tvořit, pracovat, objevovat sebe sama… Věřím, že si je zamilujete tak jako já!

Pro radost, pohlazení i cestu k sobě

Kniha ŽENA se 42 kartami zve každou ženu

 • na cestu k sobě
 • ke své síle a jedinečné kráse
 • ke svému srdci, duši a tělu
 • k citlivým tématům ukrytým v podvědomí
 • k návratu ke svým kořenům

A také k hledání odpovědí na otázky:

 • Po čem v hloubi duše toužím?
 • Jaké jsou mé opravdové dary a talenty? Jak je používat, rozvíjet a užívat si je?
 • Jak být sama sebou a zároveň partnerkou, maminkou, mít naplňující povolání, pečovat o domácnost, mít čas pro sebe, své koníčky, příbuzné a přátele, …?
 • Pro co se rozhodnout? Čemu dát prostor a co nechat být?
 • Co mi sílu dává a co mi sílu bere?
 • Jak na moji cestu působí společenské trendy, média a reklama a co s tím můžu dělat?
 • Jaká témata a vzorce v mém rodinném systému překrývají mou přirozenost?
 • Co mě vyvádí z rovnováhy a způsobuje bolest, vztek nebo nenávist?
 • Co sama před sebou skrývám?
 • Jak se citlivá témata z dětství projevují v mém současném životě?

Vytáhněte si kartu, pozorujte a prociťujte mandalu, nechte ji na sebe působit, přečtěte si název karty, text a otázky v knize, zkoumejte, co ve vás téma rozezní, hledejte v sobě odpovědi.  Když mandalu pozorujete, věnujte pozornost svým pocitům, tomu, co vás spontánně napadne i reakcím svého těla. Pozorujte kudy a kam vás vaše nitro povede. Své reakce, pocity, prožitky a postřehy si můžete zapisovat a zkoumat jejich vývoj v čase.

Také si můžete vybrat tu kartu, která se vám líbí, hladí vás a uklidňuje nebo naopak tu, která vám vadí, provokuje vás a vyvolává ve vás nepříjemné pocity, těmto pocitům se otevřít a zjistit, kam vedou.

Svět okolo sebe i každou mandalu pozorujeme (utváříme) svojí jedinečně nastavenou optikou, na každou mandalu si každá promítáme sama sebe. A tak jedna a tatáž mandala kompletu Žena, kterou si prohlížejí různé ženy, vyvolá nejrůznější reakce – v každé ženě se rozezní její vlastní příběh. Může se ozvat také to, co zatím čeká skryté v podvědomí. A tak jsme-li ke svým pocitům a k tomu, co nás spontánně napadne, pozorné, můžeme se dozvědět mnoho o sobě samých.

Reakce různých žen na jednu a tutéž kartu jsou pestré, někdy dokonce úplně protichůdné: „To je nádhera. Balzám na duši. Hladí mě a dává mi sílu.“ „Tak to mě fakt dráždí. Mám vztek, když se na ni dívám. Chtěla bych ji zničit.“ „Ta mi nic neříká. Nuda.”  „V ní je tolik života a radosti, tolik motivů. Budu potřebovat čas na prozkoumání.“  „Mám z ní trochu strach, ale vábí mě.“ …..

A to je jen začátek. První dojem, první postřeh, první pocity. Potom přichází čas pro ponor do vlastního nitra a procítění a prozkoumání toho, co by žena skutečně chtěla ve svém životě zničit, toho, co ji skutečně v jejím životě dráždí a působí vztek nebo toho, z čeho má strach, ale zároveň ji vábí… V tuto chvíli to je o nitru každé z nás, o odvaze ponořit se do něj a s otevřeností a upřímností k sobě samé jej prozkoumat a najít odpovědi.

Když si žena začne s knihou a mandalami hrát, procesu se plně otevře a dovolí si opravdovost a hloubku

 • snadněji odliší, co říká hlava, od toho, co říká a kam ženu vede její srdce a co signalizuje tělo; postupně se tak otvírá i cesta k niterným přáním a touhám
 • zvýší se citlivost pro rozlišení toho, kdy žena v životě plní přání a očekávání jiných lidí, kdy její život řídí přejaté vzorce uložené v podvědomí a kdy příliš podléhá společenským trendům a síle reklamy a médií, od toho, kdy je v souladu se svou přirozeností, se svými skutečnými touhami a tvořivě, svým jedinečným způsobem, používá své dary a talenty
 • vytváří se prostor pro setkávání s vlastními citlivými tématy a přejatými vzorci a prociťování a zkoumání toho, jak se promítají do současného života a také prostor pro setkávání s vlastními skrytými stránkami

Kniha ŽENA se 42 kartami

 • je o znovuobjevování přirozených darů ženy  –  nespoutanosti, intuice, citlivosti, vášně a tvořivosti, o spojení ženy s přírodou, cykly a proměnami, o naslouchání svému srdci, pocitům i signálům těla, o jedinečné cestě každé ženy
 • je o běžném životě, o každodenním rozhodování, o (mnohdy nelehkém) ladění rolí, které žena má, o cestě do vlastního nitra, o přijetí všeho, co ke každé z nás patří, včetně zranění a otisků, které působí skrytě z podvědomí a které se postupně, když se žena vydá na cestu k sobě, začínají uvolňovat a volat po procítění a přijetí
 • vznikla pro pohlazení a pro radost, s touhou nabídnout v současné rychlé době plné nepřeberných možností a lákadel i velké síly médií a reklamy něco hřejivého a laskavého, přinášejícího radost a naději a doprovázejícího Ženu na cestě k její jedinečné vnitřní kráse a síle.
Karty si můžete prohlédnout a vyzkoušet u mě doma (viz Kontakt) nebo na mých seminářích (mimo Maitreu). Ráda Vám je pošlu na dobírku nebo předám osobně – tak, jak se domluvíme. Zavolejte nebo napište!