O SMYSLNÉ ŽENĚ aneb INSPIRACE ÚPLŇKEM V BÝKU

V neděli se nám na nebi předvede úplněk v plné kráse znamení Býka. Měsíční paprsky v nás probudí a oživí všechno to, co souvisí s Býčí ženou v nás. A jaká vlastně je? Úžasně smyslná a požitkářská, miluje pohodlí, příjemné věci a hojnost všeho druhu… A jak jinak? Vždyť jí vládne Venuše! Ale není to ta jemná a éterická Venuše, kterou známe ze znamení Vah. Venuše v Býku je doma ve svém těle a zajímá jí to, co je hmotné – vlastně takový „Zorba“ v ženském vydání. Možná si krátce zaflirtuje s romantickým snílkem – poezie jí není cizí, zejména, pokud je básník i skvělým milencem… Ale nikdy neztratí hlavu natolik, aby se pro toto efemérní milostné dobrodružství vzdala pohodlného života a materiálního zázemí, které jí poskytuje její solidní partner s nohama na zemi.

Býčí žena si je vědoma své hodnoty, ví o svých kvalitách a věří si. Sebedůvěra je jí vlastní a co se týče peněz, má v tom jasno. Kdo s ní chce být, musí na to mít. Jedna z žen narozená v Býku se mi kdysi se zasněným pohledem svěřila, že ji manžel při seznámení okouzlil tím, že jí připravil ten nejúžasnější steak, jaký kdy měla… Hned se do něj do zamilovala – do steaku i do manžela! Ryzí býk miluje jídlo (hlavně maso) a všechny možné lahůdky – a nemusí to být žádná exotika, spíš ocení kvalitu a skvělou chuť – vždyť v životě jde především o prožitky!

Svou vnitřní býčí ženu si můžeme představit také jako oddanou a trpělivou zahradnici – starostlivě a s láskou pečuje o vnitřní zahradu – semínka impulsů a nápadů, která s nadšením zasela Beraní žena, jsou v rukou Býčice v té nejlepší péči – svou vytrvalostí a vůlí je dokáže přimět k růstu, rozkvětu a plodům. Sklízí ráda a plodů své práce si váží – je si vědoma, že si je zaslouží. Prostě ví, že trpělivost růže přináší

Jak využijete kouzelného období úplňku v Býku Vy sama? Možná se naladíte tak, že si připravíte svou oblíbenou lahůdku. Nebo povzbudíte a potěšíte své tělo voňavou lázní nebo masáží. Třeba se uvelebíte a zachumláte, až budete vrnět blahem… A pak – se podíváte na realitu svého života očima Býčí ženy:

Máte to, co chcete? Vnímáte své vnitřní bohatství? Využíváte plně svého potenciálu? Sdílíte své jedinečné dary se světem? Přijímáte snadno komplimenty, ocenění, odměny a dárky? Věnujete se svým potřebám, naplňujete svá přání? Dopřáváte si to, co máte ráda a co Vám dělá dobře? Kde se Vám nedostává toho, co potřebujete? Co můžete udělat pro to, aby se to zlepšilo?

A pak jděte a udělejte to! Býčí žena nemarní čas stavěním vzdušných zámků. Přizvěte si jí na pomoc – inspirujte se takovou ženou, kterou znáte – a stejně jako ona, rozmazlujte se a hýčkejte! Užívejte plnými doušky všech krás světa, pečujte s láskou o svou vnitřní i vnější zahradu a dopřávejte si potěšení z ní…

Nalaďte sebe i svého milého verši z Písně písní (v překladu Jaroslava Seiferta):

“Opoj mne polibkem svých rtů,
vždyť nad víno je milování tvé.
Tvé oleje jsou vůní proslulé,
a jméno tvé je olej nejjemnější.”

Ať je Váš svět plný nádherných barev, chutí a vůní

Vám přeje

Lucie Navarová

www.yris.cz

Na podporu sebedůvěry a Býčí energie se oblékněte do zemitých odstínů, použijte drahokamy těchto barev nebo souvisejících se zemí (jaspis, achát, karneol ,…), obklopte se zemskými vůněmi (cedr, myrta, borovice, lípa…), jezte a pijte kvalitní a lahodná jídla a nápoje, dopřejte si masáže a smyslné zážitky… Choďte do přírody, vnímejte jí a dotýkejte se všeho kolem sebe!

Dlouhý náhrdelník s Brazilským ACHÁTEM, ve stříbře  šperky YRIS

Na tento text se vztahují autorská práva – lze jej volně šířit, ale pouze s uvedením celého jména autorky a odkazu na její webové stránky www.yris.cz