O FASCINUJÍCÍ ŽENĚ aneb INSPIRACE NOVOLUNÍM VE STŘELCI

Mohlo by se zdát, že včerejšímu novému Měsíci narostla křídla… A všimly jste si, jak zářil? Zlatě a všemi barvami duhy – to se rodí Fénix – zářivý pták svobody duše… Povstává z prachu minulosti. Dovolily jsme, aby odešlo, co nás brzdilo, omezovalo a svazovalo,… co k nám už nepatřilo a neprospívalo. Prostě jsme to pustily

A najednou vidíme, že to jde. Že se svět nezboří. Nebo možná zboří – náš vnitřní svět, často i kulisy našeho života lehnou popelem. A právě tehdy – a jedině tehdy – se v nás i kolem nás uvolní prostor, zhluboka se nadechneme a cítíme se jinak – proudí námi nová energie. Vidíme, že je všechno jiné, nové… Žasneme nad zázraky života. Na co jsme tak dlouho čekaly, proč jsme to odkládaly?

Střelkyně je žena činu. Vzrušuje jí všechno zvláštní, nezvyklé a podivné, nebojí se provokovat. Jakmile se pro něco nadchne, je toho plná a ví o tom všichni kolem ní. Miluje nebo nenávidí. Nic mezi tím. Život je pro ní adrenalinová jízda! A jsme tu, abychom si jí užili, ne? Střelkyně nemá čas váhat – je tolik zajímavých věci na světě! Jak je všechny stihnout?

Naše vnitřní Střelkyně nám přináší naději. Naději, víru a optimismus – že to, co chceme, zvládneme, že to dokážeme. Stačí si vybrat…

Co si nejvíc přejete? Jaká oblast Vašeho života je „mrtvá“? Co potřebujete pustit, aby mohlo přijít něco nového? Jak se cítíte teď? Jak byste se cítila, kdybyste uvolnila to, co Vás brzdí? Jak to máte udělat?

Jakmile si vyjasníte, co chcete a po čem toužíte, Vaše vnitřní Střelkyně napne svůj luk, s neochvějnou jistotou zamíří na cíl a vystřelí! A tahle intenzivní a fascinující energie je neodolatelná a nakažlivá… Třeba s údivem zjistíte, že se Vám otevírají dveře, které se zdály nedobytné… Inspirujte se nadšením a šarmem Střelkyň a samy budete inspirující, fascinující a neodolatelné! Vzpomeňte si na Střelkyni  Edith Piaf, která s hravou lehkostí a samozřejmostí dokázala přesvědčit svého skeptického partnera o tom, „k čemu je láska“ („A quoi ca sert l´amour“)… Ale samozřejmě jí to nebránilo v tom, aby si se střeleckým zápalem brzy našla zase jiný objekt své lásky a obdivu. Vždyť kdo jiný, než Střelkyně, je mistryní Lásky na první pohled?

Pro poslech písničky s animací klikněte na fotku:

Pro inspiraci ještě úžasný text od dalšího Střelce, Osha:

NOVÁ PEVNINA

Není snadné zbavit se starého. Avšak musíme se ho zbavit. Vždyť jedině pak je nové možné. Je nesnadné přijmout to nové, vždyť právě pro to, že to je nové, to ještě neznáme. Je to cosi cizího, a proto pociťujeme hluboko ve svém nitru obavy a úzkost. Ale potřebujeme se naučit mít to nové rádi, bez toho není žádný růst možný.

Růst znamená jednoduše odvahu oprostit se od starého a odvahu zamilovat si nové. A to nelze udělat jednou provždy, musíme s tím v každý okamžik začínat stále znovu, vždyť v každém momentě něco stárne a něco nového klepe na dveře.

Vždy, když se tak děje, naslouchejme novému a vůči starému se stavme hluší. Staré se stává poutem. Nové přináší svobodu. Pravda je vždycky nová, čerstvá jako kapky rosy za ranního sluníčka.

Skvělou oslavu života v radosti

Vám přeje

Lucie Navarová

www.yris.cz

Na podporu Střelecké energie se oblékněte do jasných a pestrých barev, vezměte si na sebe něco, co obvykle nenosíte. I Vaše šperky mohou být výstřední a veselé, z drahokamů vybírejte ty, ze kterých cítíte příliv energie, radosti a nadšení (kalcit, sluneční kámen, citrín, ,…), voňte se dle libosti sympatickými vůněmi (pomeranč, mandarinka, kardamom, koriandr, rozmarýn, skořice…), jezte a pijte pikantní a exotická jídla a nápoje, dopřejte si nové zážitky, choďte do společnosti, poznávejte nové lidi!

Dlouhý náhrdelník s pomerančovým KALCITEM, korejským JADEITEM a křišťálem Swarovski, s řetízkem z oceli – šperky YRIS

Na tento text se vztahují autorská práva – lze jej volně šířit, ale pouze s uvedením celého jména autorky a odkazu na její webové stránky www.yris.cz