Máte problémy ve vztazích, zkoušeli jste všelijak řešit, ale pořád to není ono? Potýkáte se s nedostatkem peněz nebo křehkým zdravím? Nedaří se Vám mít život takový, abyste se v něm cítili šťastni? Možná jsou tyto oblasti blokovány skrytými vlivy z Vaší původní rodiny…

Systemické konstelace podle Berta Hellingera jsou zajímavou a účinnou metodou osobního rozvoje. Umožňují nám podívat se na obraz našich vztahů (osobních, pracovních i vnitřních) a zharmonizovat je tak, aby energie mohla volně proudit. Toto vztahové uzdravení se pak projeví zlepšením v různých životních oblastech, zdánlivě i nesouvisejících.

Konstelační proces je možné podpořit Elixírem z Bachových květových esencí přímo pro Vás.

Zkuste to a najděte svůj klíč ke štěstí!

Podívejte se do KALENDÁŘE na nejbližší termín!

**************

“Ahoj Luci,

teď jsi mi vešla do myšlenek a jen tak se chci podělit, co jsem si právě uvědomila. V práci jsou z mého pohledu už nesnesitelné tlaky, včera jsem se tady tím vším probrečela, navíc mě po opravdu hodně dlouhé postihla bolest v krku, únava těla – říká si o postýlku, ale nerespektuji ho. To jen pro představu situace.

Dnes ráno jsem si vzpomněla na poslední konstelace u Tebe, kdys mi pomáhala řešit moje zdravé já. Celá konstelace se mi promítla znovu před očima, vybavila se mi slova mého zástupce „zdravého já“, že mi bude pomáhat. A tak jsem ráno poprosila: kdepak jsi mé zdravé já, vždyť jsi mi slíbilo, že mi pomůžeš. Dnes se opravdu děje něco, co sama nechápu. Vím, že taková umím být, ale ne vždy – najednou jsem silná, pro slova nejdu daleko, a opravdu koukám…. Reaguji zdravě a jsem šťastna, že mi to jde, zdravé já mi snad opravdu přišlo na pomoc !!!

Cítím v tom všem velkou souvislost s konstelacemi a jen jsem se potřebovala podělit, asi tomu všemu budeš rozumět lépe než já sama. A posílám Ti velké DĚKUJI.

Jen ještě s úsměvem sděluji, že ten pocit je moc a moc příjemný. Vyjadřuji Ti, Luci, velkou vděčnost.!!!

S přáním krásného dne

Hanka”